Prodej nových automobilů Chevrolet byl ukončen

Prodej nových automobilů Chevrolet v České republice byl ukončen.

Jako zákazník společnosti Chevrolet můžete být ujištěn/a, že Chevrolet nadále dostojí všem svým závazkům v oblasti služeb pro vás a váš vůz. Autorizované servisy Chevrolet budou nadále poskytovat servisní služby a dodávat náhradní díly pro automobily Chevrolet jako dosud. Veškeré písemné záruky a servisní plány pro automobily Chevrolet zůstávají beze změn a budou plněny v souladu s podmínkami příslušných dohod.

V západní a střední Evropě bude nadále v provozu přibližně 2 000 servisních míst, která budou poskytovat servis, opravy a garanční prohlídky, které může váš vůz v budoucnosti potřebovat. V České Republice je 36 autorizovaných servisů, jejichž služeb můžete nadále využívat. Jejich adresy najdete zde.

Budete-li potřebovat další podporu, zavolejte na naši linku zákaznické podpory.

Obdržel/a jsem dopis ohledně svolávací akce. Co mám dělat?

Postupujte podle instrukcí v dopise a domluvte si návštěvu v autorizovaném servise.
K vyhledání nejbližšího autorizovaného servisu můžete použít nástroj na našich webových stránkách.

Jak dlouho / kolik let bude Chevrolet dodávat servisní náhradní díly k mému vozu?

Originální náhradní díly Chevrolet pro vozy Chevrolet budeme dodávat minimálně 10 let od prodeje posledního nového vozu Chevrolet v České Republice.

Mám pronajatý automobil Chevrolet. Mám dokončit stávající období pronájmu a vrátit vůz podle plánu?

Vaše smlouva o pronájmu zůstává beze změn. Pouze vaše leasingová společnost s vámi může dojednat případné změny.

Koupil/a jsem si automobil Chevrolet, ale dosud mi nebyl dodán. Dostanu svůj automobil?

Vaše objednávka stále platí. Informace o dodání vašeho vozu vám podá příslušný prodejce.

Proč se Chevrolet rozhodl ukončit prodej nových vozů v Evropě?

Vzhledem k negativním faktorům ovlivňujícím v posledních letech automobilový trh v Evropě byly obchodní výsledky společnosti Chevrolet nepřijatelné a stávající prognózy nepředpokládají požadované zlepšení. Z toho důvodu jsme se rozhodli ukončit prodej osobních vozů Chevrolet v západní a střední Evropě. Chevrolet však bude nadále nabízet úplný sortiment svých osobních vozů ve Společenství nezávislých států. Kromě toho bude nadále nabízet také sportovní vozy Camaro a Corvette na vybraných evropských trzích včetně České republiky. Společnost GM jako celek Evropu zdaleka neopouští, ale zaměří se zde především na prodej značek Opel a Vauxhall.

Plánujete v návaznosti na ukončení prodeje osobních automobilů v Evropě ukončit rovněž vaše partnerství s klubem Manchaster United?

Naše partnerství s Manchester United je globální povahy a my v něm hodláme pokračovat na podporu značky Chevrolet po celém světě. Především jsme hrdi na to, že logo společnosti Chevrolet – „motýlek“ – je nyní součástí nového dresu Manchester United.