Chevrolet Captiva, 7místné SUV

Chevrolet Captiva INFORMACE A PODPORA

Možná již víte, že Chevrolet ukončí v dohledné době prodej nových vozů v Evropě. Autorizované servisy Chevrolet však zůstanou, aby poskytovaly své služby v oblasti servisu a údržby všem našim zákazníkům. Navíc vám ve spolupráci s naší partnerskou značkou Opel z koncernu GM stále budeme schopni pomoci najít vůz podle vašeho přání.

Prohlédněte si následující nadpisy, zda najdete, co potřebujete.

Máte dotazy ohledně svého automobilu Chevrolet?

myChevrolet – portál majitelů vozů Chevrolet

Hledáte-li příručky pro majitele a návody k infotainmentu, klikněte na tento odkaz

Auktoriserade verkstäder

Přestože Chevrolet ukončil prodej nových vozů v Evropě, budeme stále nabízet servis a opravy vašich automobilů prostřednictvím sítě autorizovaných servisů. Ty budou nadále poskytovat servisní služby a dodávat náhradní díly pro automobily Chevrolet jako dosud. Přibližně 2000 servisních míst Chevrolet v západní a střední Evropě bude nadále poskytovat své služby. V ČESKÉ REPUBLICE je [XX] autorizovaných servisů, jejichž služeb můžete nadále využívat. Jejich adresy najdete zde.

Auktoriserade verkstäder

Záruka na automobily a náhradní díly

Záruka na automobil

Bezstarostnost

Chevrolet chce, abyste si automobil užili bez problémů. Od koupě jednoho z našich vozů po jeho servis. A co se týče provádění oprav v záruce, chceme, aby celý proces byl co nejjednodušší a nejpohodlnější, bez skrytých poplatků.

Proč slevovat z kvality nebo platit něco navíc? Originální díly Chevrolet jsou:
- Navrženy tak, aby přesně a bezpečně pasovaly do vašeho Chevroletu nebo Daewoo.
- Je na ně dvouletá záruka, která vám dodává klid.
- Nejlepší volba - uschovejte si veškerou dokumentaci, která vám později pomůže získat lepší cenu při případném dalším prodeji.

Máte zájem o koupi nového vozu Captiva?

Bohužel, to již není možné. Naši prodejci v České republice již vyprodali veškeré zásoby tohoto oblíbeného rodinného SUV. Dobrou zprávou však, že společnost Opel nabízí široký sortiment vysoce kvalitních a skvěle vypadajících vozů vybavených skvělými technologiemi a funkcemi.

Opel Antara je vybaven mnoha stejnými skvělými technologiemi a funkcemi jako Chevrolet Captiva. Nebo si prohlédněte celou nabídku Opel a vyberte si ten správný vůz.

Logo Opel na masce chladiče