Chevrolet nabízí majitelům svých vozů bezstarostnost

Přestože Chevrolet (Česká republika) ukončil prodej nových vozů, budeme nadále podporovat stávající majitele prostřednictvím sítě autorizovaných servisů a pestré nabídky služeb. Další informace najdete níže…

Chevrolet ukončil prodej

Prodej nových automobilů byl ukončen

Prodej nových automobilů Chevrolet v České republice byl ukončen.

Jako zákazník společnosti Chevrolet můžete být ujištěn/a, že Chevrolet nadále dostojí všem svým závazkům v oblasti služeb pro vás a váš vůz. Autorizované servisy Chevrolet budou nadále poskytovat servisní služby a dodávat náhradní díly pro automobily Chevrolet jako dosud. Veškeré písemné záruky a servisní plány pro automobily Chevrolet zůstávají beze změn a budou plněny v souladu s podmínkami příslušných dohod.

V západní a střední Evropě bude nadále v provozu přibližně 2 000 servisních míst, která budou poskytovat servis, opravy a garanční prohlídky, které může váš vůz v budoucnosti potřebovat. V České Republice je 36 autorizovaných servisů, jejichž služeb můžete nadále využívat. Jejich adresy najdete zde.

Auktoriserade verkstäder

Auktoriserade verkstäder

Přestože Chevrolet ukončil prodej nových vozů v Evropě, budeme stále nabízet servis a opravy vašich automobilů prostřednictvím sítě autorizovaných servisů. Ty budou nadále poskytovat servisní služby a dodávat náhradní díly pro automobily Chevrolet jako dosud. Přibližně 2000 servisních míst Chevrolet v západní a střední Evropě bude nadále poskytovat své služby. V ČESKÉ REPUBLICE je [XX] autorizovaných servisů, jejichž služeb můžete nadále využívat. Jejich adresy najdete zde.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete další pomoc a podporu, můžete nám zavolat nebo poslat e-mail s dotazy a připomínkami. Budete-li potřebovat cestovní asistenci, můžete zavolat na naše čísla evropské servisní pohotovosti.


Navštivte webové stránky Opel

Navštivte webové stránky Opel

Máte zájem o koupi nového vozu Chevrolet? Bohužel, to již není možné. Dobrou zprávou však je, že společnost Opel nabízí široký sortiment vysoce kvalitních a skvěle vypadajících vozů vybavených skvělými technologiemi a funkcemi.

Příručky pro majitele a návody k infotainmentu

Příručky pro majitele a návody k infotainmentu

Hledáte technické specifikace nebo informace o servisu? Chcete ty nejlepší rady týkající se provozu a péče o váš Chevrolet? Toto a mnohem více naleznete v manuálech vozů Chevrolet.

Chcete-li zobrazit Návod k obsluze vašeho vozu v PDF, musíte mít nainstalován Adobe Acrobat Reader.

Konec životnosti vozidla

Konec životnosti vozidla

Všechno jednou skončí. Jsme si jisti tím, že vám váš vůz bude sloužit po mnoho a mnoho let, ale také víme, že jednoho dne přijde okamžik rozloučení.

Chevrolet ctí své právní závazky – mimo jiné i závazek k recyklaci. Po ukončení životnosti vašeho vozu jej zdarma vezmeme zpět, čímž umožníme opětovné upotřebení až 85% vašeho starého automobilu. Zavazujeme se také odebrat modely Daewoo.


Cestovní asistence Euro Service

Cestovní asistence Euro Service

Jezděte s jistotou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Když se něco stane, služba Chevrolet Euro Service udělá vše proto, abyste do cíle dojeli snadno a rychle. Je aktivní po dobu 36 měsíců od předání Vašeho nového Chevroletu autorizovaným prodejcem (datum evedeno v servisní knížce vozu). Působí ve více než 40 evropských zemích, takže se nemusíte obávat vyrazit na svou dovolenou autem.

Naše závazky

Naše závazky

Chevrolet chce, abyste si mohli bez problémů vychutnávat jízdy Vaším vozem. Chceme, aby celý proces od nákupu automobilu Chevrolet až po jeho servis v záruční lhůtě byl jasný a pohodlný, bez skrytých nákladů a za přiměřenou cenu. Naše auta jsou velmi spolehlivá, ale pokud se porouchají, nebudete to pro Vás noční můra. V České republice je více než 35 servisních partnerů.